sowie

Oferty pracy Świebodzice, praca w Świebodzicach

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: HH/ SPRZEDAWCA W SKLEPIE
2020-06-10 10:54:56

Numer: StPr/20/0723
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Główna 149, 58-312 Stare Bogaczowice, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Sprzedaż w sklepie spożywczym, przyjmowanie towaru, konfekcjonowanie.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 0.75
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 30
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120
Data rozpoczęcia: 24.06.2020
Wynagrodzenie brutto:
od 2 600 PLN Godzina zakończenia pracy 20:00
Praca na okres próbny -6 m-cy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: sprzedawca*
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Umiejętności i uprawnienia:
obsługa kas fiskalnych i terminali kart płatniczych
kasjer-sprzedawca

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: Sklep Ogólnospożywczy
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Główna 149, 58-312 Stare Bogaczowice, powiat: wałbrzyski, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Janusz Zalewski
Numer telefonu: 503074711
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 1
Data dodania: 08.06.2020
Data aktualizacji:
Data ważności: 31.07.2020
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 08.06.2020

Data ważności oferty: 10 lipiec 2020