sowie

Oferty pracy Świebodzice, praca w Świebodzicach

POLECAMY

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Oferta pracy: ASYSTENT FŚW
2020-06-11 23:37:34

Numer: StPr/20/0895
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

WARUNKI PRACY I PŁACY

Miejsce pracy: Wałbrzyska 38, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: organizacja spotkań, przygotowywanie prezentacji, telefoniczna obsługa klienta, obsługa sprzętów biurowych, komunikacja z innymi firmami, przygotowanie dokumentów firmowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
Data rozpoczęcia: 17.06.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik prac biurowych*
Typ propozycji: praca stała
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne
Wykształcenie:
średnie ogólnokształcące, brak
Znajomość języków:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Pozostałe wymagania
Inne wymagania:
wysoka kultura osobista, zdolności negocjacyjne, znajomość świata, kultury i sztuki, samodzielność pracy, dobra organizacja, umiejętność radzenia sobie ze stresem, znajomośc języka angielskiego w stopniu średnio-zaawansowanym

DANE PRACODAWCY

Pracodawca: "HMARCHERY ANNIUK SPÓŁKA JAWNA"
Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
Adres www:
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: HELENY MODRZEJEWSKIEJ 4, 58-160 Świebodzice, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie
Osoba do kontaktu: Łukasz Cieloszyk
Numer telefonu:
E-mail: lcieloszyk@co-art.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: e-mail

POZOSTAŁE DANE

Liczba miejsc pracy: 1 w tym dla niepełnosprawnych: 0
Data dodania: 10.06.2020
Data aktualizacji:
Data ważności: 09.07.2020
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: NIE
Przeznaczone dla osób niepełnosprawnych (finansowanie z PFRON): NIE
Możliwe przekazanie do realizacji przez inny PUP: NIE
Data udostępnienia na portalu Europejskich Służb Zatrudnienia: 10.06.2020

Data ważności oferty: 11 lipiec 2020